Як Ви вважаєте, чому в деяких людей виникає бажання навчитися малювати? Ми не зможемо відповісти на це питання однозначно, але зможемо допомогти здійснити це бажання.

Якщо Ви читаєте ці рядки, то можливо Ви та людина, яка тонко відчуває красу навколишнього світу. Людина, яка одного разу захотіла зобразити побачене. Можливо саме в Вас “дрімає” художник чи дизайнер. Ми готові дати Вам ті знання, які допоможуть “розбудити” та розкрити Ваш творчий потенціал.

Ми впевнені, що вміння малювати полягає у розвитку художнього бачення, здатності аналізувати навколишній світ, відрізняти головне від другорядного, узагальнювати побачене та грамотно передавати свої враження за допомогою образотворчих засобів.

У нашій Школі ми використовуємо власну методику навчання «Малюнок, конструкція, пластика, форма» (зареєстрована Мінистерством освіти України та має авторське свідоцтво). Ця методика дозволяє розвинути такі складові інтелекту, як інтуїція, фантазія, абстрактно-логічне мислення та ефективно опанувати базові образотворчі дисципліни – малюнок, живопис, композиція, а також створює передумови для самостійної творчості. Не має значення, починаєте Ви з нуля або хочете вдосконалювати свої навички – кожен учень отримає користь від процесу навчання.

Абітурієнтам ми пропонуємо програму підготовки до спеціалізованих ВНЗ. Маємо великий досвід у підготовці старшокласників до складання творчих іспитів/співбесід з малюнку та живопису.

Школа має великий та унікальний фонд методичних наочних посібників.

Пошук легких шляхів до майстерності це ілюзія – відразу вчитися писати портрет так само безглуздо, як безглуздо, ледь стоячи на ковзанах, вчитися стрибати потрійний аксель 🙂

Саме тому будь-який шлях до майстерності починається з абетки.

До зустрічі у нашій Школі!